Začala veľká rekonštrukcia materskej školy na Ulici J. Matušku24. 7. 2017 08:13

Stavebná firma obnoví strechu, terasy učebňových pavilónov, zateplí obvodový plášť budov, krajšie budú aj hygienické priestory pre deti.

V Materskej škole na Ulici J. Matušku v Prievidzi začala rozsiahla rekonštrukcia. Dotkne sa hospodárskeho pavilónu a dvoch pavilónov s učebňami. Práce realizuje firma, ktorá vzišla z verejnej súťaže. Mesto investuje do rekonštrukcie 615 753, 99 eur.

RTV Prievidza:


Na budove materskej školy bude nová konštrukcia strešných izolačných vrstiev plochej strechy, obnovené budú strešné konštrukčné prvky nad strešnou rovinou a bleskozvody.  Kompletne bude zateplený obvodový plášť pavilónov komplexu vrátane výmeny výplní otvorov.
Firma vytvorí bezbariérový prístup do dvoch pavilónov a rozšíri vstupné časti, aby sa skvalitnili dispozično-prevádzkové podmienky. Zrekonštruované budú hygienické priestory určené deťom, nové budú obklady, podlahy a hygienické zariadenia. Čiastočne budú obnovené šatne a hygienické zariadenia pre učiteľky. 

Zrekonštruovaná bude elektroinštalácia vo všetkých priestoroch okrem tried, ale aj terasy učebňových pavilónov. Úprav sa dočkajú odkvapové konštrukcie po celom obvode budov, celý objekt bude mať nové maľby a nátery.  

Predmetnými stavebnými opravami Materskej školy na Ulici J. Matušku napĺňa prievidzská samospráva svoj plán, podľa ktorého chce každý rok zrekonštruovať jednu zo svojich materských škôl.Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri