Vy rozhodujete, my pomáhame11. 7. 2022 15:26

Hodnotiaca komisia 11. edície programu Tesco „Vy rozhodujete, my pomáhame“,  vybrala náš projekt medzi tri najlepšie v regióne. Postúpili sme do 2. kola, v ktorom o podpore projektu rozhodnú zákazníci.

Hlasujte za projekt v Prievidzi
Princíp hlasovania je jednoduchý - každý zákazník Hypermarketu TESCO na Nábrežnej ulici 7 alebo aj Supermarketu TESCO na Námestí slobody 1 v Prievidzi, ktorý od 11. júla do 7. augusta 2022 nakúpi, cena nákupu nie je dôležitá, dostane po zaplatení hlasovací žetón. Žetón vhodí do hlasovacieho boxu a podporí tak projekt.

Pri každej návšteve obchodu Tesco v tomto období podporte prosím svojim hlasom náš projekt: „Záhradný prak - exteriérová hra pre materské školy v Prievidzi“. Podľa počtu získaných hlasov môžeme dostať podporu 1 300,- €, 600,- € alebo 300,- €.

S Vašou podporou tak oživíme exteriér viacerých materských škôlok v Prievidzi. Vo dvoroch, v ideálnom prípade 6-tich škôlok, umiestnime exteriérovú hru – záhradný prak. Deti môžu zostrelovať plechovky tenisovými loptičkami alebo triafať loptičky do vedra. Našim cieľom je podporiť komunitné hry, spríjemniť deťom čas trávený vonku, rozvíjať ich športové zručnosti, podporiť súťaživosť, zmysluplný relax. Prvok bude vyhotovený z dreva, v príťažlivom farebnom prevedení, bude mobilný. Škôlky podľa výšky podpory vyberieme žrebom.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri