Volejbalisti bodovali

Lorem ipsum dolor sit amet 2. 12. 2014 08:20

V nekompletnej zostave bez troch legionárov, odohrali volejbalisti VK Prievidza zápas 17. kola v Starej Ľubovni.

Do prvého setu vstúpili Prievidžania výborne a set bez zaváhanie vyhrali. Domáci, unavení zo sobotného päťsetového zápasu s Nitrou, nestačili na hostí napriek tomu, že Prievidzi chýbali traja hráči základnej zostavy a dvojtýždňovú hraciu pauzu bolo tiež na hre VK poznať.

Druhý set začali domáci esom, čo ich povzbudilo a keďže hostia pomáhali s chybami súperovi, dlho sa hralo vyrovnane, ale set bol herne veľmi slabý. Hostia sa prebrali za stavu  19:19. Vtedy osud setu vzal do rúk Radoslav  Prešinský s Martinom Vlkom. Najskôr Rado postavil dva bodové bloky a zaútočil úspešne stredom siete. Set ukončil Martin blokom a úspešným útokom.

Tretí sa podobal na prvý a tak aj  rovnako na 17 bodov skončil. V zápase si zahralo všetkých 11 hráčov, medzi nimi junior Milan Frajt a aj kadet Martin Kudra.
Najbližšie, už v kompletnej zostave sa predstavia hráči VK Prievidza v Nitre -  vo štvrtok 4.decembra, pred domácimi fanúšikmi v piatok  5.12. o 17,00 s neporazeným Prešovom a na druhý deň v sobotu s Komárnom o 18,00 . Domáce stretnutia sa hrajú v prievidzskej športovej hale.

VKM Stará Ľubovňa - VK Prievidza 0:3 (-17, -22, -17)
67 min, rozhodovali:  Čunočka a Drobňák, 200 divákov.
Prievidza: Hauer 6, Frajt 6, Michalec 5, Vlk 8, J. Hukel 14, Prešinský 8, liberá Kubš a Hraňo (Kudra 0, T. Halanda 3, Šimko 2). Tréner: R. Kašša.

Autor: I.Mackovič VK PD