Relácia mestského rozhlasu na 24. týždeň16. 6. 2022 07:17

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 24. týždni.

Pozývame Vás na podujatie určené pre deti a rodiny v novej forme – Cesta rozprávkovým sídliskom. V priebehu sobotného popoludnia 18. júna 2022 sa „Stará cesta“ na sídlisku Necpaly a Mariánsky vŕšok na sídlisku Sever zmenia na nepoznanie. Na oboch sídliskách je pripravený pestrý program pre deti v čase 14.00 – 17.00 h. Na pódiu vás budú zabávať Divadlo na hojdačke a obľúbená DÚHALKA, ktorá zabaví deti svojimi piesňami. Na oboch sídliskách budú aj súťažné stanovištia, na ktorých budú deti zbierať pečiatky a za ich plný počet si môžu vybrať sladkú odmenu. Tešiť sa môžete na rozprávkových maskotov, maľovanie na tvár, nafukovacie atrakcie. Všetky atrakcie sú budú zadarmo.

Upozorňujeme obyvateľov, že Matričný úrad Prievidza bude dňa 23.06.2022 (štvrtok) zatvorený z dôvodu účasti zamestnancov na celodennej pracovnej porade. Za pochopenie ďakujeme.

Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi pripravuje v dňoch 21. – 25. júna 36. ročník Hornonitrianskych folklórnych slávností. V tomto ročníku sa slávnosti uskutočnia priamo v centre Prievidze na Námestí slobody. Podrobný program nájdete na internetovej stránke mesta Prievidza. Tento veľkorysý priestor ponúkne možnosť prezentovať sa ľudovým remeselníkom a folkloristom z celého regiónu hornej Nitry.

Stredoslovenská energetika - Distribúcia a.s. upozorňuje, že v mesiaci jún bude prerušená distribúcia elektriny v nasledovných lokalitách a časoch: Dňa 23.6.2022 od 7:30 do 14:30 Cesta pod Banskou a Vápenická. Všetky informácie nájdete na internetovej stránke mesta Prievidza.
 


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri