Relácia mestského rozhlasu na 25. týždeň23. 6. 2022 06:58

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 25. týždni.

Informujeme, že v dňoch 11. až 15. júla dôjde z dôvodu plánovanej opravy, údržby a revízie Tepelného napájača k odstávke tepla. V uvedených dňoch nebude k dispozícii teplá úžitková voda dodávaná zo systému účinného centralizovaného zásobovania teplom.

Pozývame Vás na podujatie určené pre deti a rodiny v novej forme – Cesta rozprávkovým sídliskom. V priebehu sobotného popoludnia 25. júna 2022 sa Mestský park na sídlisku Píly a areál ZŠ Dobšinského na sídlisku Zapotôčky zmenia na nepoznanie. Na oboch sídliskách je pripravený pestrý program pre deti v čase 14.00 – 17.00 h. Na pódiu vás budú zabávať divadielko a zabávač Zahrajko. Na oboch sídliskách budú aj súťažné stanovištia, na ktorých budú deti zbierať pečiatky a za ich plný počet si môžu vybrať sladkú odmenu. Tešiť sa môžete na rozprávkových maskotov, maľovanie na tvár, nafukovacie atrakcie. Všetky atrakcie sú budú zadarmo.

Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi pripravuje v dňoch 21. – 25. júna 36. ročník Hornonitrianskych folklórnych slávností. V tomto ročníku sa slávnosti uskutočnia priamo v centre Prievidze na Námestí slobody. Podrobný program nájdete na internetovej stránke mesta Prievidza. Tento veľkorysý priestor ponúkne možnosť prezentovať sa ľudovým remeselníkom a folkloristom z celého regiónu hornej Nitry.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri